Listy odtwarzania muzyki

Repertuar muzyki  w tle jest kluczem do stworzenia pożądanej atmosfery w obiektach komercyjnych

Shakespeare Music oferuje różne listy odtwarzania spełniające różne potrzeby biznesowe

 

Nasz wszechtronny zespół projektantów I producentów muzyki z dwudziestolenim doświadczeniem w komercyjnym przemyśle muzycznym wykazuje głębokie zrozumienie w zakresie brandingu muzycznego, wpływu muzyki na klienta końcowego i samą markę. Dla każdego klienta tworzymy listy odtwarzania odpowiadające najlepsze filozofii biznesowej i potrzebom klienta końcowego, co w konsekwencji podnosi komfort obsługi klienta. Listy odtwarzania opracowane przez Shakespeare Music są specyficzne dla branży. Oczywiście to, co odpowiada dla jednej branży nie odpowiada dla innej branży. Nasi projektanci muzycznni pracujący w ciągłej komunikacji z klientami dowiadują się o specyfice ich znaków towarowych, klientach, końcowych i innych kryteriach decydującyh o wyborze zawartości listy odtwarzania.

Wybór muzyki od budżetowych list odtwarzania po  niestandardowe rozwiązania z pojedynczą ścieżką dżwiękową.

Shakespeare Music jest ekspertem  w dziedzinie rozwiązań muzycznych dla biznesu. Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych rozwiązań z list odtwarzania, od budżetowych list odtwarzania zorientowanych na branżę, po specjalnie dopasowane i zaprojektowane dla marki. Oprócz usług listów odtwarzania jest licencja na muzykę w tle, usługi lokalizacji, branding audio, tworzenia muzyki na żądanie i wszelkie inne usługi związane z dzwiękiem. Wszystkie rozwiązania można wybierać wyłącznie z wyjątkiem licencji na muzykę w tle, której domylśnie towarzyszą listy odtwarzania.

 

Rozwiązanie premium: Signature Sound

Zespół projektantów Shakespeare Music oferuje eksluzywną usługę list odtwarzania w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta. Każda piosenka  jest ręcznie wybierana pod kątem wyróżniającej się  marki lub lokalizacji komercyjnej. Każda piosenka jest ręcznie wybierana pod kątem  wyróżniającej się marki lub lokalizacji komercyjnej. Projektancji muzyki współpracującymi z klientem opracowują prawdziwe odzwierciedlenie konkretnej filozofii biznesowej, tworząc jej charakterystyczny dzwięk.

Podstawowe rozwiązania: Komercyjne wybory muzyczne

Podstawowe listy odtwarzania są oferowane w cenie budżetowej, ale mimo to odpowiadają najnowszym trendom komercyjnym i są tworzone zgodnie z potrzebami konkretnej branży. Każdy klient, który zakupi licencję Shakespeare Music, otrzymuje dostęp do platformy list odtwarzania Shakespeare Music, na której opracowuje się nowe miesięczne podstawowe listy odtwarzania i oferuje klientom w trakcie umowy

Odtwarzanie muzyki miejscach publicznie dostępnych musi zawsze spełniać różne warunki prawne.

Profesjonalnie zaprojektowane listy odtwarzania dzielą się na dwie główne kategoria prawne: klienci mogą wybierać między listami odtwarzania muzyki administrowanymi przez  Shakespeare Musici i listami odtwarzania, w których muzyką zarządzają organizacje zbiorowego zarządzania. W pierwszym przypadku klienci nie będą musieli kupować żadnych innych licencji na muzykę w tle, z wyjątkiem Shakespeare Music. Drugi scenariusz oznaczałby, że klienci kupujący profesionalne listy odtwarzania Shakespeare Music nadal potrzebują licencji od organizacji zbiorowego zarządzania prowadzących działalność na danych terytorium (PRS for Music, PPL, SEBAM, TEOSTO, ASCAP, LATGA).

Oprócz kwestii prawnych związanych z licenjonowaniem, miejsce publicznie muszą być zgodne z przepisami dotyczącymi informacji publicznej. Nawet dobrze znane utwory mogą zawierać tekst nieodpowiedni dla dziecka, miecze lub treści rasistowskie. Dlatego nasi pracownicy dokładnie sprawdzają przydatnośc każdej piosenki do odtwarzania w lokalu komercyjnym.

Tranmisja muzyki w pomieszczeniach są ważne w tworzeniu pożądnej atmosfery.

 

 

 

Klienci Shakespeare Music zamawiające usługi odtwarzania mogą wybierać spośród kilku rozwiązań technologicznych do przesyłania muzyki w lokalach. Klienci mogą odtwarzać listy odtwarzania przez Internet za pośrednictwem platformy bezpośredniego przesyłania strumieniowego Shakespeare Music lub pobierać listy odtwarzania na pożądane media. Transmisja muzyki z platformy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dla klientów, którzy pragną ekskluzywnych usług związanych z muzyką w tle,Shakespeare Music oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania radiowe w sklepie ,które  jest bardziej nie zawodne pod względem ciągłęgo strumieniowania muzyki, ponieważ tylko częściowo ma wpływ problem z Internetem.

General & Business Enquires.

[email protected]

 

Right Holders Enquires

[email protected]

Vilnius Bureau 

Jogailos str. 11/2             

LT-01116, Vilnius             
​​​​​​​+370 688 03416

 

London Bureau

20-22 Wenlock Road, London N1 7GU

[email protected]

+44 (0) 74 1389 7479

Warsaw Bureau

Spektrum Tower Twarda 18, 00105 Warsaw, Poland

[email protected]

+48534579852

Contact us

FAQGateway Login