Specjalna propozycja dla twego biznesu.

O Shakespeare Music

 

Oferty Shakespeare Music dla firm  one Stop-Shop  obejmujące wszystkie problemy związane z muzyką i dzwiękiem, naszym celem jest zapewnienie spokoju ducha każdemu naszemu klientowi poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług muzycznych, nowoczesnego systemu licencjonowanie oraz wyrafinowanych rozwiązań technicznych i usług.

W punkcie kompleksowej obsługi nasi klienci mogą:

  • Uzyskaj absolutnie legalną licencję muzyczną
  • Uzyskaj listy odtwarzania muzyki, dzięki Signature Sound
  • Zamów usługi zarządzania treścią
  • Install Cost Effective In-store/Digital Signage Solutions
  • Licencja muzyki na kampanie reklamowe/ marketingowe
  • Otrzymaj najlepsze rozwiązanie i zarządzanie akustyką
  • Stwórz markę z nastrojem
  • Poczuj się dumny, dołączając do filozofii Fair Music Management
  • Uzyskaj najlepszą jakość obsługi klienta

Założona w 2012 roku, Shakespeare Music działa jako niezależny  podmiot zarządzający oferujący różnorodne licencje muzyczne, usługi i produkt. Firma ma biura w Londynie oraz w Wilnie, a także partnerów na całym świecie aby zapewnić sprawne działania i obsługę. Wszechstronny zespół Shakespeare Music składa się z grupy prawników, producentów i  projektantów muzyki, ekspertów marketingu muzycznego, specialistów akustyki oraz działu, zaawansowanych rozwiązań technicznych pracujących nad złożonymi rozwiązaniami.

 Shakespeare music to narzędż biznesowy, który zmienił ustaloną praktykę. Wcześniej aby korzystać z muzyki, w reklamach firmowych lub korzystanie z muzyki w tle w lokalach komercyjnych lub nagrywanie komercyjnych ścieżek audio, firmy musiały uzyskać usługi i korzystać z różnych licencji. Dzięki Shakespeare Music wszystko znacznie łatwiejsze, ponieważ wystarczy skontaktować się jednym z naszych przedstawicieli, aby uzyskać wszystkie potrzebne rozwiązanie związane z muzyką. Działając zgodnie z zasadą kompleksowej obsługi, nie tylko szybko reagujemy na potrzeby klienta, ale także optymalizujemy pracę i oferujemy usługi wysokiej jakości po najlepszych cenach rynkowych. Firma z dumą zaspokaja potrzeby wszystkich, od najmniejszych firm po międzynarodowe marki.

Wraz z indywidualną propozycją wartości dla firm, Shakespeare Music postępuje zgodnie z filozofią uczciwego zarządzania prawami do muzyki. Firma jest upoważniona do wydawania licencji w imieniu tysięcy twórców i wykonawców, którzy otrzymują pobrane tantiemy bezpośrednio oraz szybko i przejrzyście.

General & Business Enquires.

[email protected]

 

Right Holders Enquires

[email protected]

Vilnius Bureau 

Jogailos str. 11/2             

LT-01116, Vilnius             
​​​​​​​+370 688 03416

 

London Bureau

20-22 Wenlock Road, London N1 7GU

[email protected]

+44 (0) 74 1389 7479

Warsaw Bureau

Spektrum Tower Twarda 18, 00105 Warsaw, Poland

[email protected]

+48534579852

Contact us

FAQGateway Login